O mnie

Miło mi, że jesteś na tej stronie 😉

Mam na imię Jacek. autoportret

Kocham moją Żonę i Synka, słodką kawę, słodkie torty, słodką miłość i…. podróże! 🙂 Przez kilka studenckich lat przemierzałem Europę wzdłuż i wszerz – na różne sposoby: autostopem, samolotem, pieszo… Każda taka podróż, to były nowe doświadczenia i niezapomniane wspomnienia, które chciałem zachować. Właśnie z tego powodu zająłem się fotografią. Chciałem oddać charakter miejsc i emocji które mi towarzyszyły podczas podróży tych. Coś, co zaczęło się od niewielkiego projektu okazało się pasją na życie, która doprowadziła mnie aż do tego miejsca. I nie zamierzam się zatrzymywać 😉

Nieustannie się szkolę, by podnosić moje kompetencje. Fotografia to szeroki temat i wiem, że nie potrafię jeszcze wszystkiego. Ale uczę się, by być co raz lepszym.

Podczas reportaży chcę oddać prawdziwość wydarzeń, zatrzymać je w kadrze i umożliwić powrócenie do tych chwil. Dlatego zazwyczaj nie ingeruję w ich przebieg, nie reżyseruję wydarzeń. Jestem jednak blisko Was, by uchwycić emocje, które Wam towarzyszą w najważniejszych chwilach Waszego życia.

error: Zawartość chroniona !!